Sistemİki Elektronik Yayında!

Merhaba değerli müşterilerimiz web sitemize artık sistemiki elektronik üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Diğer web sitemize ulaşmak için buraya tıklayınız

Neden Sistemİki® Elektronik’i Tercih Etmelisiniz?

Sistemİki® Elektronik – 2009 Yılında Bilgisayar, Bilişim, Web Tasarım & Ağ konularında hizmete başlamış ve yaklaşık 6 yıldır kendi alanında Üst Seviye Uzman Kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir. Uluslararası alanda faaliyet göstermekte olan firmamız aynı zamanda yurtiçinde de hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden bu yana 1000+ müşteriye teknik destek, yerinde servis, kurulum, yönetim ve ürün satışı konusunda hizmet vermiştir. Türkiye’nin en büyük teknoloji distribütörleri ile anlaşması bulunan firmamız, müşteri memnuniyetini 100% olarak tanımlamaktadır. Çünkü her müşterinin bizim için bir referans, aynı zamanda geleceğe yönelik bir yatırım olduğunu unutmadan işimizde en iyileri tercih ediyoruz.

PEKİ SİZDE REFERANS OLARAK GÖSTEREBİLECEĞİMİZ YÜZLERCE MÜŞTERİMİZDEN BİRİ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Bünyesinde barındırdığı Adobe, Microsoft, Corel, Zwcad, Avast, Tunçmatik, Airties gibi markaların yanında; kendi markası HSYS2 – üst segment bilgisayarlar, workstationlar, notebooklar, ağ araçları, güvenlik yazılımları, antivirüs programları‘nın da satışını yapmaktadır. Uygulamış olduğu hizmetlerin içerisinde Web Tasarım, Grafik Tasarım, Tabela ve Afiş Tasarımları, 3D Görsel Sunumlar, İç Mimari Tasarımlar, Kartvizit ve Broşür Tasarımları, Kurumsal Kimlik Tasarımları, Profesyonel Ağ Kurulumu, MegaByte to GigaByte Ağ Dönüştürülmesi gibi konular da bulunmaktadır. İsteğiniz üzerine elektrik tesisatı, dekorasyon, bilgisayar eğitimi, yabancı dil kursu eğitimi gibi konularda da iş ortaklarımıza referanslarımız doğrultusunda yönlendirme yapabilmekteyiz. Bizi tercih etmeniz demek aslında birçok avantaja sahip olmanız demektir.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.